Shave

Усыновленные дети

2 сообщения в этой теме

                        
В 1991 році наша сім‘я переїхала до Україні на постійне місце проживання . В 1996 році моя мати вдруге вийшла заміж, мене та мою сестру 1987 року народження усиновив наш отчим , який являвся та являється громодянином України з народження . В той момент мені було 8 років а сестрі 10. 
В 2005 році моя сестра в віці 16 років отримала паспорт що засвідчую громадянство Україні . Мені через два роки було відмовлено , зі слів та листа , що мені вручили Я НЕ МАЮ ЖОДНИХ ПІДСТАВ .( На разі мені повних 29 років я маю громадянство Росії ( яке мені дали тільки зважаючи на обставини) а також посвідку на постійне місце проживання .
Моє питання таке, чому в єдентичному випадку , подвійні стандарти ? А також Відповідно до статті «»»»11 Закону України "Про громадянство України", дитина, яка є іноземцем або особою без громадянства,  стає громадянином  України  з  моменту  набрання  чинності рішенням про усиновлення,  незалежно від того, проживає вона постійно в Україні чи за кордоном.

Повнолітня особа, яка є особою без громадянства, що постійно проживає на території України стає громадянином  України  з  моменту  набрання  чинності рішенням суду про усиновлення.»»»»
Чи являюсь я громадянином України ?
Дякую.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Гость
Вы не авторизованы. Если у вас есть аккаунт, пожалуйста, войдите.
Ответить в тему...

×   Вы вставили отформатированное содержимое.   Удалить форматирование

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Загрузка...